Bodrum ‘da güvenlik filmi, folyo kaplama yapmaktadır.

Cam güvenlik filmlerinin yararları

Bodrum ‘da, binek yada ağır vasıta otolar, ev, işyeri camlarına güvenlik filmi uygulaması da yapmaktayız. Güvenlik filmleri, kurşun geçirmez güvenlik camları ağır ve masraflı olduğundan daha çok tercih edilir hale gelmiştir. Camları kırılma durumunda bir arada tutar ve camların dağılmasını engeller.

Hırsızlık gibi durumlarda, camlara taş, sopa vb cisimlerle vurulduğunda camın bir arada kalmasından dolayı caydırıcı bir etkiye sahiptir. Ayrıca cam eşyalarda kullanıldığında, cam parçalarının sizlere zarar vermesini engeller.

Örnek olarak evde kullanılan cam sehpa vb cam eşyalara uygulanan güvenlik filmleri ile kırılan camın dağılması engelleneceği için cam parçalarından zarar görmenizin de önüne geçilir.

Tüm araçların kaputlarına kaput koruma folyosu, karbon folyo kaplama da yapıyoruz. Ayrıca ev ve işyeri camları için sıkça kullanılan, özellikle banyo duşakabin camlarında tercih edilen kumlama folyo ve desenli folyo kaplama da yapmaktayız.

Şunu da inceleyin: cam filmi kaplama Bodrum

Biliyor musunuz ?

Banka, döviz büroları, kreş ve restoran mutfakları gibi yüksek güvenlik yada cam kırılması durumunda camın dağılmamasının istendiği yerlere kapladığımız yüksek mikronlu güvenlik filmlerinin, kimi zaman hayat kurtardığını biliyormusunuz ?

İnceleyin

Cam güvenlik filmlerinin yararlarını nelerdir ?.

İnceleyin

Cam güvenlik filmleri nerelere uygulanır ?