Firmamız, Bodrum ‘da Cam filmi kaplama – oto cam filmi, işyeri ve ev camlarına güneş ısı kontrol cam filmi kaplama yapmaktadır.

Araçlara cam filmi takılması serbest

Cam filmi , çeşitliliği ile her talebe cevap verir hale gelmiştir.
En çok tercih nedenleri arasında, güneş ışınlarından korunma, aracınızla yolda seyahat esnasında yolun parlamasının ve gözü rahatsız etmesinin önüne geçilmesi, bir de camların kırılması durumunda içeriye cam kırıklarının dolmasını önlemek amacıyla kullanılması gelir.

Cam filmi, artık lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle güneş ısı kontrol filmleri olarak adı duyulmakta olan cam filmlerinin istenilen renk ve desende kaplamasını yapmaktayız. Dilerseniz, siyah tonlarda yada diğer renklerde, dilerseniz kumlama film yada değişik desenlerde filmler.

Bizler, tüm binek yada ağır vasıta araç camlarına, tekne, yat, iş makinaları gibi özel araç camlarına güneş ısı kontrol filmi kaplaması yapıyoruz.

Şunu da inceleyin: güvenlik filmi kaplama bodrum

Biliyor musunuz ?

Binek yada ticari araç camlarına kapladığımız güneş ısı kontrol filmlerinin, araç konsolu ve iç döşemelerinin ömrünü uzattığını ve güneş ışınlarını kırarak sürüş esnasında daha iyi görüş sağladığını biliyor musunuz ?

İnceleyin

Cam filmlerinin yararlarını biliyor musunuz ?.

İnceleyin

Cam filmlerinin uygulama alanlarını biliyor musunuz ?.